Pagrindinis puslapis

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Pasidalinkime idėjomis

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kinas mano mokykloje
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Regina

Prisijungė: 2008 10 28

PranešimasParašytas: Antr. 10 28, 2008 8:52 am    Rašyti temą: Pasidalinkime idėjomis Atsakyti su citata

Šioje temoje galėtume dalintis idėjomis, kaip panaudojame konkrečius filmus pamokoje. Būtų puiku Very Happy

Labai norėčiau patarimo, kur rasti spektaklių įrašų - man reikia Just.Marcinkevičiaus "Mažvydo", "Mindaugo", Krėvės "Skirgailos", Šekspyro "Romeo ir Džiuljetos" ("Meilė ir mirtis Veronoje"), "Hamleto".
Dalia

PranešimasParašytas: Antr. 10 28, 2008 6:04 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš dabar taip pat vargstu dėl tų pačių problemų-ieškau kūrinių ekranizacijų. Radau tik vieną svetainę, kurioje bandysiu ieškoti informacijos. Apie spektaklius ten nieko nerašo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Regina

PranešimasParašytas: Tr. 10 29, 2008 12:52 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš pernai Maximoj pirkau filmą "SKrydis virš gegutės lizdo" (penki "Oskarai"!), tada skaitėm su abiturientais ir to paties pavadinimo romaną - puiki medžiaga samprotavimo mokymui, tikrai ne vienas moksleivis ja pasinaudojo ir valstybiniame egzamine Very Happy
O šįmet su pirmokais ir trečiokais gimnazistais žiūrėjome ir analizavome filmą "Odisėja" - įspūdis tikrai didžiulis.
Lukas

Prisijungė: 2008 10 18

PranešimasParašytas: Št. 11 01, 2008 5:49 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėl spektaklių įrašų - keli jų yra Vilniaus Mickevičiaus bibliotekoje, kurioje yra perkelta buvusio ALF fondo dalis.
Pasidomėsime dėl galimybės gauti ir platinti režisierių R. Banionio ir J. Saboliaus filmus apie istorines Lietuvos asmenybes. Deja, aukšta menine verte jie nepasižymi.
Pasibaigus seminarų ciklui, gruodžio pradžioje tinklapyje pateiksime rekomenduotinų filmų sąrašą tarp kurių bus ir ekranizacijų, deja, kol kas sunku užtikrinti filmų platinimą po mokyklas, planuojame dirbti šia linkme.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kinas mano mokykloje Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume